Novinky

Hleddáme pomocníky na letní příměstské tábory. Tábory probíhají po celé prázdniny v Praze-Zličíně vždy od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Věk 15+ a předchozí zkušenosti podmínkou. Odměna dohodou.

Naše zvířata prosíme nekrmte. Mohlo by jim to vážně ublížit. Pokud jim chcete přinést něco dobrého, domluvte se nejdřív s přítomnými pracovníky jezdecké školy. I dobře míněné "přilepšení" může způsobit velké problémy.

Vzpomínáme

11/04/2024

Venco, Venoušku, Vilíku, Laro, Pepíčku, Ginny, Bello, Ferdo, kočičko, i ty, nenarozené hříbátko, dnes je tomu rok, co jsme o vás přišli. Chybíte nám každý den. Ale v našich srdcích žijete dál.

Práce na výstavbě areálu stále pokračují. Jízdárna už je funkční, naopak ohradu pro koně ještě čekají změny. Pro klienty už máme částečně vybudované zázemí, možnost posezení na zahrádce i pod střechou. A pomalu se připravujeme na příjezd dalších zvířat... nechte se překvapit.

Nabízíme projížďky na ponících pro děti od 3 let. Naši dva poníci Hvězdička (na fotce) a Dráček se na vás těší!

V sobotu 16. března 2024 jsme přivezli první obyvatele našeho postupně vznikajícího areálu, koně Ludvíka a Crooga a také pony slečnu Hvězdičku. V následujícím týdnu dorazil i ryzák Karel.