Ještě zbývají volná místa na letních příměstských táborech. Hlásit se můžete i v jejich průběhu. Přihlášky a informace na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud se nákaza nemocí COVID-19 objevila ve vašem okolí (např. škole), anebo vy nebo někdo z blízkého okolí má chřipkové příznaky, prosíme, abyste situaci nepodceňovali, dodrželi 10denní odklad a dočasně do stáje nechodili. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.
 

Darujte svým blízkýmm poukaz na ježdění u nás! Cena, počet hodin a čas dohodou. Jezdíme celoročně s dětmi od 3 let na ponících a s dospělými na koních, bereme začátečníky i pokročilé. Volejte na tel. 603 174 039  nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Nabízíme projížďky do Stromovky na našich ponících. Vozíme děti od 3 let. Cena 800 Kč za vyjížďku. Naši dva poníci Ferda a Bella se na vás těší. Bližší informace u instruktora Martina Koudely na tel.: +420 770 674 306.